Twój koszyk: Ilość pozycji: 0szt. wartość: 0,00 PLN
dokonaj zakupu

Grupy towarowe

biżuteria FOSSIL
biżuteria MICHAEL KORS
biżuteria PAUL HEWITT
biżuteria TOMMY HILFIGER
okulary OAKLEY
okulary RAY BAN
paski
smartband HEAD
zegarki ADIDAS
zegarki ANNE KLEIN
zegarki ARMANI EXCHANGE
zegarki CALVIN KLEIN
zegarki CASIO
zegarki CLUSE
zegarki DANIEL WELLINGTON
zegarki DIESEL
zegarki DKNY
zegarki FESTINA
zegarki FOSSIL
zegarki G-SHOCK
zegarki GUESS
zegarki KENNETH COLE
zegarki LACOSTE
zegarki LORUS
zegarki MARC JACOBS
zegarki MICHAEL KORS
zegarki NAUTICA
zegarki NIXON
zegarki OBAKU
zegarki ORIENT
zegarki PAUL HEWITT
zegarki PHILIPPE STARCK
zegarki Q&Q
zegarki SEIKO
zegarki SKAGEN
zegarki TIMEX
zegarki TOMMY HILFIGER
zegarki TRIWA
OUTLET
PROMOCJE TYGODNIA
USŁUGI
wszystkie zegarki

Kontakt

Celem uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

Tel.: 501 479 938
GG: 7581688
E-mail: sklep@zegarki24h.pl

FACEBOOK

Wysyłka kurierem GRATIS

Opinie na WWW.CENEO.PL

Opinie na WWW.SKAPIEC.PL

Opinie na WWW.OPINEO.PL

Regulamin


1. Sklep internetowy dostępny pod adresem www.zegarki24h.pl, prowadzony jest przez firmę 12 o'clock. Siedziba firmy znajduje się w Polanicy Zdrój, przy ul. Stachury 5. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 883-177-55-06, Regon: 020623406.

2. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym – zwanym dalej Zegarki24h.

3. Wszystkie towary sprzedawane przez sklep internetowy Zegarki24h są nowe (fabrycznie zapakowane) oraz wolne od wad prawnych.

* W naszych ofertach przedstawione zostały poglądowe zdjęcia opakowań oraz produktów. Ze względu na częste zmiany po stronie producentów zegarków ich wygląd w rzeczywistości może odbiegać od zamieszczonych zdjęć.

* Ustawiamy czas i datę w zegarku tylko i włącznie na życzenie Klienta. Stosowne informacje proszę zawrzeć w polu UWAGA podczas zamówienia.

* Nasza firma stara się być „zieloną firmą” tj. przyjazną dla środowiska. Dlatego też instrukcje w języku polskim wysyłamy do Klientów w wersji elektronicznej.

4. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

5. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu Zegarki24h, poprzez e-mail, oraz pod numerem telefonu 501479938.

6. Do złożenia zamówienia nie jest konieczna rejestracja lub posiadanie konta w sklepie.

7. Do realizacji zamówienia niezbędne jest podanie danych adresowych tj. imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych tj. imię i nazwisko, telefon, e-mail. W przypadku podania niepełnych danych – skontaktujemy się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Zegarki24h może odstąpić od realizacji zamówienia.

8. Wszystkie sprzedawane towary w sklepie internetowym Zegarki24h znajdują się fizycznie na magazynie. Czas wysyłki uzależniony jest od wybranej formy płatności oraz rodzaju wysyłki przez Klienta. W zakładce WYSYŁKA znajdą Państwo szczegóły każdego rodzaju transportu. W szczególnym przypadku braku części towarów lub jego losowym uszkodzeniu objętych zamówieniem, Zegarki24h skontaktuje się z Klientem, celem ustalenia sposobu realizacji zamówienia (częściowa realizacja, oczekiwanie na zamówiony towar, anulowanie zamówienia).

* Niektóre produkty oferowane w naszym sklepie oznaczone są statusem stanu "na zamówienie". Towar wtenczas jest sprowadzany na indywidualne życzenie Klienta. Należny sprawdzić jego dostępność u dystrybutora. Nie ma pewności, iż produkt będzie ściągnięty w ustalonym terminie. W skrajnym przypadku towar może być nieosiągalny.

9. Wprowadzanie zmian do zamówienia lub jego wycofanie jest możliwe poprzez telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta: 501479938 lub e-mailem pod adresem info@zegarki24h.pl.

10. Wszystkie towary zakupione w sklepie Zegarki24h dostarczamy bezpłatnie firmą kurierską (wysyłka pobraniowa oraz przedpłata na konto).

11. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Należy pamiętać, iż zwrócony towar musi być w nienaruszonym stanie, nie może być przez ten czas używany i pozbawiony fabrycznego opakowania. Zwracany towar należy odesłać w stanie kompletnym (opakowanie, paragon lub faktura, metka firmowa, instrukcja i gwarancja oraz numer konta na jakie ma nastąpić zwrot pieniędzy). Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

12. Towary, które po zakupie zostały poddane dodatkowym usługom w naszej firmie tj. grawerowaniu, skracaniu bransolety lub dorabianiu dziurek w pasku, nie podlegają zwrotowi bądź wymianie na inny towar.

Zakup przedmiotu z usługą grawerowania wymaga pełnej przedpłaty na konto firmy.

13. Towary zakupione w sklepie internetowym www.zegarki24h.pl posiadają dwuletnią (24 miesiące) gwarancję (w przypadku zegarków marki Casio oraz Timex gwarancja wynosi 36 miesiące). W przypadku zegarków marki Casio istnieje możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata i jest to opcja odpłatna. Gwarancja udzielana jest tylko na mechanizm zegarka. W razie usterki towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz opisem usterki na adres naszego serwisu w terminie 30 dni od ujawnienia wady. Zgodnie z prawem konsumenta nasza firma jest odpowiedzialna za sprzedawane produkty, dlatego też my jesteśmy gwarantem. Posiadamy własny, doświadczony zespół serwisantów. Naprawiony lub wymieniony towar odsyłany jest do Klienta na koszt 12 o'clock. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Koszty wysyłki reklamowanego towaru do naszej firmy ponosi Klient. W przypadku uznanej reklamacji zwracane są koszty w wysokości 9,80 zł (list polecony rejestrowany).

14. 12 o'clock ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r.

15. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru z umową nastąpi w ciągu 14 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany towaru na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko produktów nienoszących śladów użytkowania. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny na magazynach sklepu, nowy towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

16. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Firma Zegarki24h zaleca, aby przed odebraniem przesyłki sprawdzić stan opakowania towaru (czy nie posiada widocznych uszkodzeń). W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności dostawcy sporządzić protokół szkody. Prosimy o kontakt w celu ustalenia dalszego szlaku postępowania. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

17. Do wszystkich zakupionych towarów dołączamy dowód zakupu w postaci paragonu. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. Przedsiębiorca, który zakupi produkt na firmę (dokument faktura VAT wraz z NIP'em), w świetle Kodeksu Cywilnego (artykuł 22) nie jest traktowany jako konsument, tak więc prawo zwrotu nie przysługuje.

18. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

19. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą i wyrażeniem zgody na przetwarzane danych osobowych.

20. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Zegarki24h. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

21. Pomyłka rzecz ludzka...mimo, iż staramy się ograniczyć je do minimum. Za każdy wykryty błąd w treści opisu lub oprawie graficznej naszych produktów, nagradzamy naszych Klientów 4% rabatem.

22. Kupony zniżkowe, które otrzymują nasi stali Klienci posiadają ważność 30 dni.

23. Wszystkie produkty, nazwy i znaki handlowe publikowane na stronach firmy Zegarki24h są używane wyłącznie w celach informacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli. Zawartość merytoryczna sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Firma Zegarki24h nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w opisach, prezentacjach i zdjęciach produktów, o których mowa powyżej. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

* Szczególną uwagę należy zwrócić na główne zdjęcie produktu tzw. miniaturkę. Często są to projekty graficzne mogące odbiegać od finalnego, wyprodukowanego produktu. Sugerujemy przedzwonić do naszej firmy z celu sprecyzowania różnic jeśli takowe występują.

24. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep http://www.zegarki24h.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie http://www.zegarki24h.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

25. URLOPY I INWENTARYZACJE FIRMY:

a. długi weekend czerwcowy 2020, 11.06.-14.06.2020 - zamówienia z tego okresu będą realizowane od poniedziałku tj. 15.06.2020
b. inwentaryzacja półroczna we wrześniu 2020, 25.09.-25.09.2020 - zamówienia z tego okresu będą realizowane od poniedziałku tj. 28.09.2020
c. inwentaryzacja roczna w grudniu 2022, 24.12.-31.12.2022 - zamówienia z tego okresu będą realizowane od poniedziałku tj. 02.01.2023